Kapat

Biga my CineLife Sinemaları

Biga my CineLife Sinemalarında 4 salon mevcut olup toplam kapasite 405 kişiliktir. Sinema salonlarımızda ve fuaye alanımızda yaz-kış iklimlendirme sistemi bulunuyor. Tüm salonlarımızda son teknoloji digital-dolby surround ses sistemi ile 3D ve 2D keyfini dev ekranda, rahat, kullanışlı koltuklarıyla sizlere yaşatmayı hedefliyoruz.

my CineLife Sinemaları yıllardır siz Biga misafirlerimize en iyi şekilde hizmet etmekten gurur duyuyor. En iyi ses en iyi görüntü için tek adres my CineLife Sinemaları.

Bizi yakından takip etmek istiyorsanız, tüm film ve seans bilgileri detaylı olarak www.mycinelife.com.tr internet sitemizde. Ayrıca sitemizden Online bilet satışı da yapılmaktadır. Sosyal medya adreslerimizden birçok fırsattan ve ayrıcaklıklardan da yararlanabilirsiniz.

Ayvalık my CineLife Sinemaları

Ayvalık my CineLife Sinemalarında 4 salon mevcut olup toplam kapasite 400 kişiliktir. Sinema salonlarımızda ve fuaye alanımızda yaz-kış iklimlendirme sistemi bulunuyor. Tüm salonlarımızda son teknoloji digital-dolby surround ses sistemi ile 3D ve 2D keyfini dev ekranda, rahat, kullanışlı koltuklarıyla sizlere yaşatmayı hedefliyoruz.

En iyi dijital görüntü sistemini yaşamak istiyorsanız my CineLife Sinemaları Biga’dan sonra şimdi de Ayvalık’ta. Siz Ayvalık misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermekten gurur duyarız.

Bizi yakından takip etmek istiyorsanız, tüm film ve seans bilgileri detaylı olarak www.mycinelife.com.tr internet sitemizde. Ayrıca sitemizden Online bilet satışı da yapılmaktadır.

Menemen my CineLife Sinemaları

Menemen my CineLife Sinemalarında 6 salon mevcut olup, toplam kapasite 550 kişiliktir. Sinema salonlarımızda ve fuaye alanımızda yaz-kış iklimlendirme sistemi bulunuyor. Tüm salonlarımızda son teknoloji digital-dolby surround ses sistemi ve Curved dev perdeleri ile 3D ve 2D keyfini rahat ve kullanışlı koltuklarımızla sizlere yaşatmayı hedefliyoruz.

En iyi dijital görüntü sistemini yaşamak istiyorsanız my CineLife Sinemaları Biga ve Ayvalık’tan sonra şimdi İzmir Menemen Novada AVM’de. Siz misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermekten gurur duyarız.

Bizi yakından takip etmek istiyorsanız, tüm film ve seans bilgileri detaylı olarak www.mycinelife.com.tr internet sitemizde. Ayrıca sitemizden Online bilet satışı da yapılmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek birçok fırsattan ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Urla my CineLife Sinemaları

Urla my CineLife Sinemalarında 6 salon mevcut olup, toplam kapasite 550 kişiliktir. Sinema salonlarımızda ve fuaye alanımızda yaz-kış iklimlendirme sistemi bulunuyor. Tüm salonlarımızda son teknoloji digital-dolby surround ses sistemi ve Curved dev perdeleri ile 3D ve 2D keyfini rahat ve kullanışlı koltuklarımızla sizlere yaşatmayı hedefliyoruz.

En iyi dijital görüntü sistemini yaşamak istiyorsanız my CineLife Sinemaları Biga , Ayvalık ve Menemen’den sonra şimdi İzmir Urla Bamboo AVM’de. Siz misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermekten gurur duyarız.

Bizi yakından takip etmek istiyorsanız, tüm film ve seans bilgileri detaylı olarak www.mycinelife.com.tr internet sitemizde. Ayrıca sitemizden Online bilet satışı da yapılmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek birçok fırsattan ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.